Showbiz

“A e ke tradhtuar gruan?”, Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Shkruar nga Liberale

“A e ke tradhtuar gruan?”, Elita Rudi vë në siklet Gjikon

Bukuroshja e njohur, Elita Rudi, është rikthyer me emision të ri pas një kohe të gjatë.

Në “The Elite Way” ndër të ftuarit ka qenë edhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Në një nga lojërat e programit, ajo ka vënë në siklet partnerin me një pyetje.

“A e ke tradhtuar gruan?”, Elita Rudi vë në siklet Gjikon

“A e ke tradhtuar gruan”, ka qenë pyetja drejtuar Gjikos.

Artisti pejan ia ktheu përgjigjen menjëherë duke thënë: “Po të kisha tradhtuar nuk do të isha këtu”.

Dyshja janë së bashku prej shumë vitesh dhe kanë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.

Ata nuk ka dyshim se janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH