Showbiz

“A e dëshiron?”, Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

Shkruar nga Liberale

“A e dëshiron?”, Romeo për Heidin: Ka qenë shumë

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë mbetur tashmë vetëm pesë finalistët.

Romeo Veshaj, Heidi Baci, Egla Ceno, Julian Deda e Meriton Mjekiqi janë në garë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ata po shijojnë këto ditë të fundit, meqë finalja e madhe do të mbahet të shtunën (25 maj).

Prezantuesi nga Vlora së fundmi ka bërë një bisedë me Eglën, ku ishte edhe Heidi.

Ai tha se për të ka qenë shumë e vështirë të kishte afër një person që do, por pa patur kontakt fizik.

“Unë e di sa e vështirë është të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik”, u shpreh ai.

"A e dëshiron?”, tha në anën tjetër Ceno.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Pritet të shihet se kush nga ta do të rrëmbejë çmimin e madh.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH