Showbiz

A duan që fama të ndikojë tek fëmijët e tyre?! Ja si përgjigjen Zendaya dhe Tom Holland!

Shkruar nga Liberale

A duan që fama të ndikojë tek fëmijët e tyre?! Ja si

Zendaya ka folur dhe ka qartësuar disa gjëra në lidhje me marrëdhënien e saj me Tom.

Gjithçka ka lidhje me pjesën kur dyshja të bëhen prindër dhe qasja që fëmijët e tyre do të kenë me famën.

Kur vjen puna tek kjo temë ata shprehen:

Unë nuk dua domosdoshmërisht që fëmijët e mi të përballen me këtë. Si duket e ardhmja ime? A do të jem përgjithmonë një person i gatshëm unë për t’i përballur me publikun?

Zendaya duket se ka mësuar që të jetë akoma dhe më e përgjigjshme dhe e logjikshme edhe nëse do t’i duhet të thotë jo qoftë edhe për një foto.

“Kam mësuar se mund të them jo dhe mund ta them me dashamirësi që kam një ditë pushimi, ose thjesht po përpiqem të jem vetvetja sot. Nuk kam pse të performoj ose të shtirem gjatë gjithë kohës”-tha ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH