Showbiz

A do t'a braktisë garën, Lediona?

Shkruar nga Liberale

A do t'a braktisë garën, Lediona?

Një bisedë është zhvilluar mes banoreve të Big Brother VIP Albania 3, Ledjona Xheladinjat dhe Egla Cenos.

Duket se gazetarja është rënduar emocionalisht për shkak të debateve të fundit me tone të larta në shtëpinë më të famshme.

Mbrëmjen e djeshme (e martë), ajo doli në nominim me tre konkurrente të forta, me Ilnisën, Rozën dhe Sarën.

Në një bisedë me Eglën, ajo është shprehur se dëshiron që të lërë lojën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH