Showbiz

A do e linte Italinë për një projekt në Shqipëri? Ja si përgjigjet Heidi Baci

Shkruar nga Liberale

A do e linte Italinë për një projekt në Shqipëri? Ja si

Heidi Baci u eliminua, duke u radhitur kështu e 4-ta në këtë edicion të tretë të “Big Brother VIP”. Në studion e madhe të reality show-t, ajo u shpreh se është shumë mirënjohëse ndaj produksionit, por edhe publikut që e solli deri në atë pike të lojës.

“Jam shumë mirënjohëse, jo vetëm ndaj produksionit, ndaj publikut që më solli deri këtu, por është dhe nder i madh, mbas asaj surprize që pashë, që isha me Julin në televotim, gjithë ai artrist, njeri i paparë. Shkoi përtej çdo gjëje. Jam e kënaqur

Ndërkohë në një intervistë të shkurtër për mediat, ajo u shpreh se nëse do i ofronin ndonjë projekt në Shqipëri, do të pranonte.

Pyetja- Nëse do të ofrohej një projekt në Shqipëri do t’a pranoje?

Heidi- Absolutisht që po.

Pyetja-Do t’a lije Italinë?

Heidi- Po.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH