Showbiz

100 ditë të izoluar nga bota e jashtme, ja kë do kenë mundësi të takojnë banorët sonte brënda në shtëpi

Shkruar nga Liberale

100 ditë të izoluar nga bota e jashtme, ja kë do kenë

Në kuadër të 100 ditëve në shtëpi, banorët do të kenë një darkë me të ftuar special. Opinionistët Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj sonte në shtëpinë e “BBV3”! Më herët u njoftua se edhe moderatori i programit, Ledion Liço do të futej në shtëpi për të darkuar me banorët.

 

Surprizë e veçantë kjo dhe e papritur për banorët pasi ata nuk kanë informacion mbitë të ftuarit secial.  

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH