Showbiz

" Si i futesh në shtrat, si shoqe apo  si dashnore?", plas keq mes Rikes dhe Ilnisës: Fut spicat...

Shkruar nga Liberale

" Si i futesh në shtrat, si shoqe apo  si dashnore?", plas

Një debat i ashpër u zhvillua në primen e djeshëm mes Rikes dhe Ilnisës, kjo pas xhelozie për shkak të Meritonit. 

Gjatë diskutimeve me Meritonin, Ilnisa iu është drejtuar duke e quajtur Riken “dashnore e tij”, si edhe që është femër që ka kërcyer me gjysmën e rruzullit.

Por Rike Roçi, teksa dëgjoi komentet e gazetares gjatë prime të së martës, iu është drejtuar Ilnisës duke i thënë që “nuk e di si i futesh ti në shtrat atij, si shok apo si dashnore”.

Më tej sqaroi se me moderatorin janë vetëm shokë dhe se ky i fundit është shok me njeriun e saj të zemrës.

Pjesë nga debati mes tyre:

Rike: Mua më vjen keq që Ilnisa është xheloze për mua, sepse Mertioni mund të ketë realicion me Ilnisën sa herë të dojë. Meritonin e kam vetëm shok, e kam vetëm shok. Nuk e di si i futesh ti në shtrat atij, si shok apo si dashnore, zgjidheni vetë mes njëri tjetrit sepse akoma nuk është kuptuar kjo gjë.

Mund të bësh ç’të duash me Meritonin sepse unë s’kam lidhje fare. Është vetëm marrëdhënie shoqërie.

Ilnisa: Do vijë behari edhe për ty.

Rike: I ngrite prap puplat sot ti? Se dole e preferuara e publikut, se i ule për një kohë.

Unë përqafoj edhe Romeon.

Ilnisa: Fut spicat edhe në lidhje të tjera, kjo është shoku i të gjithëve dhe armikja e të gjitha gocave.

Rike: Unë me të gjitha gocat shkoj mirë, përveç teje! Ti je duke plasur nga inati, por ishalla të merr moj, ishalla të merr aman.

Ilnisa: Fol mirë!

Rike: Jo fol mirë ti që thua shko me të gjithë.

Ilnisa: Nuk tregon asgjë, përveç kulturës që ke.

Rike: Xhelozia jote më bën për të qeshur, je e pasigurtë. E përqafoj Meritonin thjesht si mik.

Ilnisa: Komentin që kërcen me gjithë rruzullin, ngaqë udhëton ndaj.

Rike: Je t’i vetë e tillë, ndaj. Meritoni njeh njeriun e zemrës time, e ka shok. Kjo është arsyeja. Tani mund t’i futesh në krevat sa herë të duash.

Nuk jam e lidhur, me Meritonin kam vetëm marrëdhënie shoqërore. Unë do të vazhdoj ta përqafoj Meritonin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH