Showbiz

" Nuk doja të reagoja keq", Vesa dhe Meritoni debatojnë për nominim e saj!

Shkruar nga Liberale

" Nuk doja të reagoja keq", Vesa dhe Meritoni debatojnë

"Big Brother Vip Albania" është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Për shkak se u arratis nga kazerma, ku ishte dënuar së bashku me disa nga banorët, Vëllai i Madh mori vendimin për ta dërguar automatikisht në televotim për javën tjetër. Vesa shprehet se ky ishte një veprimi i bërë me bashkëpunim për banorët e tjerë dhe u sakrifikua për ta dhe shprehet se ata nuk po e mbajnë afër dhe nuk po e përmendin këtë gjë.

Meritoni: Kur ti thua dola unë për këta, për këta mos e përmend

Vesa: Nuk më ke dëgjuar që kam dal me zor

Meriotni: Për shoqërinë kemi sakrifikuar dikur, sakrifikojmë dhe vazhdojmë të sakrifikojmë

Vesa: Dje nuk fola për momentin nuk doja të reagoja keq për mos t’ju bëjë juve të ndjeheni keq

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Prej hyrjes së Fatjonit në BBV është vënë re flirti mes tij dhe Heidit, e cila është komentuar shumë prej banorëve, të cilët mendojnë se shumë shpejt do të krijojnë një çift. Së fundmi Romeo ka qenë ai që i ka folur Heidit ‘pa dorashka’ duke i shprehur se pëlqimi i saj për Fatjonin është i dukshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH