Showbiz

" Nëse ajo do të kishte jetuar, unë s'do të isha", Roza Lati prek me rrëfimin: Kam patur një motër, ndërroi jetë...

Shkruar nga Liberale

" Nëse ajo do të kishte jetuar, unë s'do të

Roza Lati ka zbuluar se ka pasur një motër më të madhe, e cila ka ndërruar jetë kur ishte vetëm 40 ditëshe.

Moderatorja gjatë një bisede me banorët e tjerë në shtëpinë e Big Brother Vip, rrëfeu se e ëma, Rita Lati ia kishte vendosur emrin Tila.

Sipas saj, motra ka ndërruar jetë papritur nga temperatura e lartë, ndërsa ka shtuar se këtë histori nuk e ka treguar më parë as ajo dhe as nëna e saj.

“Motra ime ka ndërruar jetë 40 ditëshe, para se të lindja unë. Tila Lati, po të jetonte ajo unë nuk do jetoja. Ajo ka ndërruar jetë 40 ditëshe bebe. Traumat e mamit”, tha Roza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH