Showbiz

Eros Grezda zyrtarisht single, ish-gruaja konfirmon ndarjen: Na lidh vetëm djali ynë

Shkruar nga Liberale

 

Eros Grezda zyrtarisht single, ish-gruaja konfirmon ndarjen: Na lidh vetëm

Ajsel Grezda, e ka konfirmuar për herë të parë ndarjen nga futbollisti Eros Grezda, çifti që kanë edhe një djalë bashkë.

Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në ‘InstaStory’ kur u pyet nga një përdorur anonim.

“E marr shumë shpesh këtë pyetje dhe sot po vendos t’i përgjigjem. Po, është e vërtetë që unë dhe Erosi nuk jemi më bashkë. Mua dhe Erosin na lidh vetëm djali ynë, Kian”, është përgjigjur Ajsel.

Eros Grezda zyrtarisht single, ish-gruaja konfirmon ndarjen: Na lidh vetëm

“Ky është një vendim i ndërmarrë për të mirën e djalit”, ka theksuar ajo mes tjerash.

Ajsel dhe Eros Grezda, ndryshe kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar në shtypin rozë.

Për herë të parë, ajo konfirmoi ndarjen nga futbollisti i kombëtares së Shqipërisë. 

Eros Grezda zyrtarisht single, ish-gruaja konfirmon ndarjen: Na lidh vetëm

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH