Showbiz

" E propozoi KIARËN me tekstin tim", Juli ironizon LUIZIN, vjen reagimi i këngëtarit (FOTO)

Shkruar nga Liberale

" E propozoi KIARËN me tekstin tim", Juli ironizon LUIZIN, vjen

Një nga të intervistuarit për “Big Brother Live nga Shtëpia”, ka qenë dhe aktori i humorit Julian Deda, i cili u shpall pak ditë më parë dhe finalisti i dytë i BBV.

Aktori ka folur lidhur me eksperiencën brenda shtëpisë, planet që ka kur të dalë jashtë saj dhe në një moment të intervistës ka sjellë në vëmendje fituesin e edicionit të dytë të “BBV”, pra Luiz Ejllin.

Juli tha se Luizi, i ka propozuar Kiarës me anë të një tekskti të tij. 

“Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. “Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…”, është e imja ajo, kështu që…”,- shprehet Juli.

Por pas kësaj deklarate, vjen një përgjigje ironizuese vjen prej Luizit i cili shkruan: “Teksti është i Sandër Ruçit po nejse…”.

" E propozoi KIARËN me tekstin tim", Juli ironizon LUIZIN, vjen

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH