Showbiz

" A do të bëje s*ks për të arritur në finale? " Ilnisa thotë se...

Shkruar nga Liberale

" A do të bëje s*ks për të arritur në finale?

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip, loja me pyetje ka hapur mjaft debate mes banorëve.

jo pasi shumica e pyetjeve kanë qenë mjaft pikante, ku disa nga banorët kanë vendosur edhe të mos përgjigjen.

E tillë ishte pyetja që iu drejtua Ilnisës, nëse ajo do të kryente marrëdhënie seksuale me Meritonin për të mbërritur në finale.

Egla: A do bëje s*ks për të shkuar në finale?

Ilnisa: Refuzoj në mënyrë kategorike të përgjigjem për llojin dhe nivelin e pyetjes. Është skandaloze dhe e mjerë situata ku jemi këtu bashkë dhe është e mjerë mënyra se si mendoni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH