Magazinë

“Rikujtim i fëmijërisë”, Agai sfidon fermerët në krijimin e balonave

Shkruar nga Liberale
“Rikujtim i fëmijërisë”, Agai sfidon fermerët

Agai sfidoi fermerët në krijimin e dy balonave.

Gjatë kësaj pasditeje, një zarf mbërriti në “Ferma VIP”, ku fermerët të ndarë në dy grupe duhet të ndërtojnë balona.

Grupi që ndërton balonën më të bukur që fluturon më lart, fiton sfidën.

Të gjitha materialet e nevojshme për të punuar, u dërguan në fermë dhe fermerët nisën menjëherë detyrën e tyre.

Ndërtimi i balonave shkaktoi të qeshura mes fermerëve, ku u krijua një atmosferë gazmore në “Fema VIP”.  

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH