Magazinë

Rikthimi i bujshëm! Zbulohet se ku do ta shohim Arbana Osmanin!

Shkruar nga Liberale

Rikthimi i bujshëm! Zbulohet se ku do ta shohim Arbana Osmanin!


Arbana Osmani ditën e djeshme zbuloi se po përgatit rikthimin në ekran. Jo shumë. Thjesht tri foto që tregonin: studio televizive, Eduart Grishajn, një skaletë, një të ftuar përballë saj dhe publikun.

Pikërisht fotoja e fundit nga studio me publikun konfuzoi shumë njerëz në rrjetet sociale, që nisën të aludonin se ajo po regjistronte në TV Klan.

Si qëndron e vërteta? A i është bashkuar ajo TV Klan? Burimet tona na bëjnë me dije se diçka e tilla nuk ka ndodhur dhe Arbanën nuk do e shohim në logon e TV Klan. Të paktën në të ardhmen e afërt.


Ku, atëherë? Gjasat janë që ajo të qëndrojë në Top Channel. Pasi, sërish burimet tona, na kanë zbuluar se këto koha e kanë parë Arbanën në ambientet e Top Channel.

Aktualisht, nuk ka asnjë detaji lidhur me programin që ajo po sjell. Kohë më parë, kur njoftoi largimin nga "Big brother VIP”, Arbana foli për një projekt të veçantë.

Mbetet për tu parë se çfarë do jetë.

Rikthimi i bujshëm! Zbulohet se ku do ta shohim Arbana Osmanin!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH