Magazinë

Në rolin e Mark Kerr, ‘The Rock’ nuk njihet në fotot e fundit

Shkruar nga Liberale

Në rolin e Mark Kerr, ‘The Rock’ nuk njihet në fotot e

Aktori amerikan Dwayne Johnson ka befasuar me transformimin për rolin e tij të ardhshëm si legjenda e MMA Mark Kerr në filmin ‘The Smashing Machine’. Në fotografitë e fundit nga prapaskenat, ikona e WWE duket pothuajse i panjohur, duke mishëruar personalitetin e egër të Kerrit.

Me regji nga Benny Safdie dhe prodhuar nga A24, ‘The Smashing Machine’ është një largim nga rolet tipike të suksesshme të Johnson.

Filmi fokusohet në betejat e jetës reale të Kerr. Transformimi i Johnson në Mark Kerr tregon përkushtim të ri për profesionin e tij.

Imazhet e publikuara nga A24 zbulojnë përkushtimin e Johnson për të mishëruar në mënyrë autentike udhëtimin e Kerr, duke theksuar sfidat fizike dhe emocionale të rolit.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by UFC/MMA (@fightplugau)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH