Magazinë

"Mund t’i shkaktojë ankth mamasë sime..."/ Fermerët flasin për marrëdhëniet që kanë me familjet e tyre, Gloria: Nuk më pëlqen të...

Shkruar nga Liberale

"Mund t’i shkaktojë ankth mamasë sime..."/

Shumë nga fermerët kanë folur rreth familjes së tyre dhe marrëdhënieve që kanë me pjesëtarët e tjerë.

Ndërsa ka dhe disa fermerë që nuk kanë dhënë detaje rreth familjes së tyre.

Teksa po qëndronin në verandë, Albano ka pyetur Glorian se përse ajo nuk flet për familjen e saj ose për veten e saj.

Ndërsa, Gloria është shprehur që nuk i pëlqen shumë të flasë për veten apo familjen e saj.

“Çdo gjë që lidhet me mua, ka lidhje dhe me familjen time. Nuk më pëlqen të flas për veten, familja është larg dhe nëse flas kjo mund t’i shkaktojë ankth mamasë sime. Qëndrimi im këtu po ngushtohet dhe nuk më pëlqen të flas për veten time”, ka thënë Gloria. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH