Magazinë

"Moj motra ime, si u katandise kështu"/ Shfaqje në "Ferma Vip", fermerët bëjnë prova

Shkruar nga Liberale

"Moj motra ime, si u katandise kështu"/ Shfaqje në

Fermerët e "Ferma Vip" do të vënë në skenë një shfaqje të krijuar nga Mariana.

Skenari përqendrohet tek një grua e sëmurë, në prag të vdekjes, roli i cili luhet nga Ditea. Gledisi ka marrë rolin e bashkëshortit të saj, ndërsa Gloria si motra e Diteas.

Roli i fëmijëve iu është dhënë Artemisës dhe Baby G.

Fermerët do ta improvizojnë këtë shfaqje sonte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH