Magazinë

Modelja e njohur nuk përmbahet, publikon foto 'hot'

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur nuk përmbahet, publikon foto 'hot'

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh foto sensuale dhe provokuese për fansat e shumtë në Instagram.

Së fundmi, modelja publikoi një kolazh fotosh nga pushimet në vendin tropikal ku po pushon, duke u paraqitur vetëm me bikini.

Ajo që ra në sy ishin të pasmet e plota dhe të tonifikuara të modeles.

Modelja e njohur nuk përmbahet, publikon foto 'hot'

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH