Magazinë

“Me një shikim dhe…”, Rike zbulon skemën e sherreve në “BBV”

Shkruar nga Liberale

“Me një shikim dhe…”, Rike zbulon skemën e sherreve


Rike Roçi ka qenë një ndër të ftuarat speciale në programin “S’e Luan Topi”, mbrëmjen e sotme.

Ish-banorja e BBV ka bërë rrëfime ekskluzive lidhur me jetën e saj personale por edhe atë profesionale.

Rike ka folur gjithashtu edhe për eksperiencën e saj në Big Brother, si në sezonin e kaluar por edhe në këtë sezon, për të cilën shprehet se ka qenë shumë i ashpër.

Ish-banorja ka treguar se cdo sherr në BBV ishte is sajuar, në mënyrë që të merrnin vëmendje. Madje ajo është shprehur se me një shikim, binin dakord që të fillonin sherret me njëri-tjetrin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH