Magazinë

Me ç’rast? Kanye West dhe Kim Kardashian bëhen së bashku

Shkruar nga Liberale

Me ç’rast? Kanye West dhe Kim Kardashian bëhen së bashku

Dihet që Kanye West dhe Kim Kardashian kanë probleme me stilin e prindërimit. Por për North West, prindërit morën pjesë së bashku në shfaqjen e saj të fundit në Hollywood Bowl.

Ky është debutimi i saj në skenë si Simba në një koncert të organizuar për të festuar 30 vjetorin e The Lion King. Prindërit e North ishin të lumtur teksa filmuan momentet e vajzës së tyre në telefon.

Nëna e katër fëmijëve tregoi pamjet nga prapaskenat, ndërsa Kanye regjistroi të gjithë shfaqjen.

“Kanye filmoi gjatë gjithë kohës dhe i dha North një ovacion të fortë,” tha burimi i brendshëm për Us Weekly.

“Ajo ishte absolutisht e adhurueshme dhe mund të thuash se do të jetë një këngëtare e mirë. Ajo ka një zë të mirë. Ajo kërcente dhe lëvizte nëpër skenë dhe kishte ritëm të mirë.”-vijoi burimi.

Ndërkohë kujtojmë se, North është njohur me skenën pasi ka performuar më parë me babanë e tij për albumin e tij Vultures 1.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH