Magazinë

“Më çmende, lëri paranojat”/ Rike i kthehet keq Heidit: Nuk më ke kërkuar falje

Shkruar nga Liberale
“Më çmende, lëri paranojat”/ Rike i kthehet keq

Rikja dhe Heidi kanë debatuar gjatë prime-t të sotëm të Big Brother VIP, për mënyrën e komunikimit me njëra-tjetrën.

Banoret gjatë javës kanë pasur hatërmetje për mënyrën se si i kanë marrë sjelljet e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Heidi pretendonte se Rikja ka folur keq për të, megjithëse shtëpi se i ka kërkuar falje.

Heidi: Unë i kam kërkuar falje për nxitimin që ia thashë

Rike: Jo nuk më ke kërkuar falje asgjë. Vazhdove më pas, më lodhe, Rike, Rike…

Rike: A e pe që nuk kam folur keq për ty.

Rike: Lëri paranojat se më çmende. Nëse ke një gjë ma thuaj mua. Këtu shahen e ofendohen me njëri-tjetrin e pastaj përqafohen. Janë fallco.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH