Magazinë

Me bikini të zeza/ Ish-banorja e "BBV" "çmend" rrjetin me FOTON e saj të fundit

Shkruar nga Liberale

Me bikini të zeza/ Ish-banorja e "BBV" "çmend"

Ish- banorja e BBV2, Keisi Medini ka “ndezur” Instagramin teksa ka postuar foto nga pushimet e saj verore, duke treguar kështu linjat e saj perfekte.

Bikini ngjyrë të zezë, syze dielli po të zeza me kombinuar me flokë bionde të kapura në një topuz të çrregullt.

Mbishkrimi i saj në postin e instagramit është një gjë që nuk mund të shpëtojë kollaj, duke e lidhur dhe me fotot e postuara nga vetë këngëtarja, teksa pozon me një gotë qelqi me ujë.

“Qëndroni të hidratuar” shkruan Medini në anglisht.

Me bikini të zeza/ Ish-banorja e "BBV" "çmend"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH