Magazinë

Mashkulli më seksi në botë! Nuk do ta besoni se sa vjeç bën sot Chris Evans

Shkruar nga Liberale

Mashkulli më seksi në botë! Nuk do ta besoni se sa vjeç

Ylli i Hollivudit dhe burri më seksi në botë, Chris Evans, feston sot 43-vjetorin e lindjes.

Pavarësisht se vitet po kalojnë, Evans vazhdon të magjepsë audiencën me talentin dhe sharmin e tij, duke treguar se mosha është vetëm një numër.

Pamja tërheqëse dhe aftësitë mbresëlënëse të aktrimit e kanë çimentuar vendin e tij si një ikonë e ekranit në “Hollywood”.

Nga portretizimi i njerëzve të shkollës së mesme deri tek mishërimi i superheronjve ikonë si “Captain America”, Evans ka demonstruar shkathtësinë dhe karizmën e tij në kinematografinë botërore.

Një vit më parë ai kurorëzoi dashurinë me aktoren Alba Baptista në një ceremoni private madhështore në Boston. Evans dhe Baptista e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre private dhe larg syve kureshtarë, megjithatë, aktori ka folur më parë për dëshirën për të krijuar një familje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH