Showbiz

Akuza të forta në Për’Puthen, konkurrentja: Alba dhe Endi kanë kryer marrëdhënie jashtë kamerave

Shkruar nga Liberale

Akuza të forta në Për’Puthen, konkurrentja: Alba dhe Endi

Puntata e sotme e Për’Puthen” ka nisur me debate të forta mes Albinës, Albës dhe Endit.

Në studio Albën e akuzojnë se ajo mjaft tension seksual ndaj Endit dhe nuk është aspak e sinqertë, ndërkohë që Alba shprehet: Unë këtu kam treguar që do jem vetvetja këtu dhe nuk mashtroj njrëz nëse do ekzistonte diçka me Endin.

Ndërkohë Albina i kthehet Albës se nuk ka aspak respekt për të dhe e konsideron thjesht si një parazit dhe jo si një kërcënim.

Alba: Ti merresh me mua jo unë me ty. Unë ndihem e ofenduar, kam dhënë pëlqim për Vedatin, dhe smund të ndjej diçka për Endin.

Albina: E ke pëlqimin të dhunshëm për Endin. Ti flet broçkulla.

Albina: Unë dyshoj që ka pasur marrëdhënie me Endin, po nuk tregon. Dhe gjatë gjithë kësaj kohë është në agresivitet, ndoshta ai nuk i nënshtrohet, kanë një marrëdhënie të konsoliduar jashtë kamerave.

Endi: S’ka shanse.

Alba: Nuk ka tension seksual sepse nuk do shprehja pëlqim për Vedatin.

Endi: Nuk është goce e keqe mendoj. Një ditë nuk i them mirëmëngjesi se mund të zihemi kot, më erdhi tek pasqyra dhe më tha s’thua dot mirëmëngjesi ti? Kur i fola më vonë i thashë, ik mos më fol më, është injoruese dhe ofenduese. Nuk kam simpati por për respekt i fola.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH