Showbiz

“Shaheni nga gratë e pastaj bëheni vëllezër,” / Juli i mbyll derën në fytyrë Romeos: Ik mos më çaj b*thën…

Shkruar nga Liberale

“Shaheni nga gratë e pastaj bëheni vëllezër,” /

Debatet mes Julit dhe Romeos mbrëmjen e djeshme pas prime-it kanë qenë shumë të ashpra deri në ofendime.

Gjithçka nisi pas një përplasje mes Erjolës dhe Meritonit, ku Juli më pas i kërkonte Romeos që të mos ndërhynte dhe ta linte të qetë.

Romeo nga ana tjetër i kërkonte Julit që mos ta përdorte si situatë.

Juli: Ju jeni langaraqë mër, ju shaheni nga gratë e njëri-tjetrit dhe pastaj bëheni vëllezër

Romeo: Ti që nxit gjakmarrjen, aq i keq je, aq i ulët je, vetëm përdor situatën

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Juli: Ik o Romeo mos na çaj b*thën shumë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH