Showbiz

Romeo plas në lot pas mesazhit nga ish konkurenti! Ja çfarë i shkruajti ai (Video)

Shkruar nga Liberale

Romeo plas në lot pas mesazhit nga ish konkurenti! Ja çfarë i

Romeo Veshaj është një ndër banorët më të dashur për publikun dhe mesazhet e dërguara për të në "Big Love" kanë qenë të shumta. Një mesazh nga Lisi, ish-banori i ‘BBV’ ishte ai që preku Romeon.

Në mesazh, Lisi i kërkoi që të mos hiqte dorë nga objektivi, duke nënkuptuar çmimin e madh.

‘O më i omli i shpis. Më shih në sy dhe ki besim te vetja. Mendo objektivin. Ti e di që të do vëllai fort dhe të pres me fitore’- shkruhej në mesazhin e Lisit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH