Letërsi

LIBRI I DITËS: "Jeta plot sfida e Loti Bruks", në ditarin sekret të 11-vjeçares e cila ka marrë TATËPJETËN

Shkruar nga Liberale

LIBRI I DITËS: "Jeta plot sfida e Loti Bruks", në ditarin

RUBRIKA DITORE E LIBRIT E PËRZGJEDHUR NGA LIBERALE.AL

Titulli: Jeta plot sfida e Loti Bruks

Origjinali: The Extremely Embarrassing Life of Lottie Brooks

Kategoria: Roman

Autori: Katie Kirby

Përktheu: Elda Beta

Botues: Botart

Viti: 2024

Fq: 432

Mbi librin

Loti Bruks është 11 vjeç e tre çerek dhe jeta e saj tashmë ka marrë zyrtarisht TATËPJETËN.

Jo vetëm që duhet ta fillojë shkollën e mesme pa asnjë shok e shoqe, apo flokë të dredhur magjepsës, por ajo nuk ka as edhe një palë sytjena!

Me DITARIN E SAJ PRIVAT KREJT SEKRET dhe një mal me çokollata KitKat, Loti ia del mbanë me festat, miqësitë e reja dhe momente plot sfida.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH