Magazinë

Kim Kardashian reagon paa diss-it të Taylor Swift! Ja çfarë zgjodhi të bëjë ajo...

Shkruar nga Liberale

Kim Kardashian reagon paa diss-it të Taylor Swift! Ja çfarë

Kim Kardashian u shfaq si e ftuar në ‘Jimmy Kimmel Live’, duke e bërë këtë intervistën e saj të parë që kur Taylor Swift publikoi ‘The Tortured Poets Department’, një album që supozohet se përmban një këngë diss drejtuar yllit të “Keeping Up With The Kardashians”.

Ikona e argëtimit u ul me Kimmel për të diskutuar se si ishte të jetosh pranë Madonna-s, modelet e reja të Skims dhe shumë gjëra të tjera.

Kimmel prezantoi një sërë temash dhe pyetjesh, por nuk u përfshi në dramën rreth Swift dhe Kardashian që u rishfaq me publikimin e këngës së fundit të albumit të Swift, “ThanK You AIMee”. Shkronjat e mëdha në titullin e këngës shqiptojnë “Kim” dhe fansat e Swift besojnë se kjo është diss për Kim.

Kujtojmë se ish-bashkëshorti i Kardashian, Kanye West publikoi “Famous” shtatë vjet më parë, një këngë që përmban tekstin: “Ndjehem sikur unë dhe Taylor mund të bëjmë akoma seks / Pse? Unë e bëra atë b**** të famshëm.”

Jo shumë kohë më vonë, Swift zbuloi se ajo nuk i dha leje Kanye-t të përdorte ato tekst në këngën e tij, për të cilën Kardashian këmbënguli që burri i saj i atëhershëm mori miratimin e Swift. Themeluesja e KKW Beauty publikoi një telefonatë të supozuar “të redaktuar” si “provë”. Swift më vonë pretendoi se telefonata në fjalë nuk ka ndodhur kurrë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH