Magazinë

Kim Kardashian humb mijëra ndjekës! Zbulohet arsyeja

Shkruar nga Liberale

Kim Kardashian humb mijëra ndjekës! Zbulohet arsyeja

Kim Kardashian ka humbur më shumë se 100,000 ndjekës në Instagram, pasi Taylor Swift hodhi dy këngë “diss” rreth saj.

Dy këngët, “thanK you aIMee” dhe “Cassandra”, ishin pjesë e versionit surprizë të albumit të ri të Taylor, “The Troubled Poets Department”, t lidhura me grindjen e saj me Kim dhe ish-bashkëshortin e saj Kanye.

Njëra nga këngët, quhet “thanK you aIMee” – me shkronjat K, I dhe M të shkruara me shkronja të mëdha, shkruan DailyMail.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH