Magazinë

“Kam bërë gabim që…”/ Çfarë po bisedon Lisi dhe Juli

Shkruar nga Liberale
“Kam bërë gabim që…”/ Çfarë po

Banorët e ‘BBV3’  kanë nisur ditën e parë në shtëpinë më të famshme me biseda miqësore po nuk kanë munguar edhe ngacmimet e debatet e para. Lisi dhe Juli janë duke shijuar mëngjesin e parë në ballkonin e shtëpisë ku kanë folur për njëri tjetrin në mënyrë miqësore.

Gazetari tregon se nuk është martuar ende ndërsa Juli e këshillon se do të vijë ajo ditë. Lisi flet edhe për familjarët e tij, një bisedë kështu e nisur për t’u njohur më shumë me njëri-tjetrin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH