Magazinë

Justin Bieber publikon foto duke qarë, alarmohen fansat

Shkruar nga Liberale

Justin Bieber publikon foto duke qarë, alarmohen fansat

Justin Bieber ndau një anë më emocionale të dielën, teksa postoi një numër fotografish të tij në lot.

Këngëtari, 30 vjeç, hyri në Instagrami disa herë gjatë fundjavës, duke ndarë disa fotografi të ndryshme.

Ndër fotografitë ishin ato nga paraqitja e tij surprizë në Coachella, ku performoi gjatë setit të Tems.

Ndërsa të tjerët panë Justin duke luajtur golf, duke u varur në plazh, duke pirë duhan, shkruan DailyMail.

Megjithatë, një postim tërhoqi vëmendjen e fansave, teksa ai ndau ‘selfie’ nga afër duke qarë dukshëm.

Ylli i popit nguli sytë poshtë kamerës, duke u dukur tërësisht i dëshpëruar, përpara se të afronte lentet për të treguar një lot që i rrotullohej në faqe.

Justin nuk ka nëntitulluar asnjë nga postimet e tij dhe nuk ka dhënë asnjë arsye për lotët e tij, duke shkaktuar shqetësim nga ndjekësit e tij.

Ata komentuan: “Pse po qan Justin, ne jemi këtu për ty vëlla. Mirë je vëlla?, Shpresoj se jeni mirë, më vjen keq të shoh lotët që rrjedhin në fytyrën tuaj”.

Justin Bieber publikon foto duke qarë, alarmohen fansat

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH