Horoskop

Si të zbuloni se këto tre shenja të horoskopit po ju tradhëtojnë

Shkruar nga Liberale

Si të zbuloni se këto tre shenja të horoskopit po ju

BINJAKËT

Ai nuk ka kohë të jetë me ju, ai është gjithmonë në arrati, tezja e tij ka ardhur nga Amerika dhe ai në përgjithësi nxjerr justifikime për çdo gjë!

PESHORJA

Papritur, ai fillon interesa të ndryshme të reja ose të çuditshme p.sh. fillon palestrën, pikturën e gjithçka tjetër për t’i munguar gjithnjë e më shumë shtëpisë.

UJORI

Reagon ose del duke të akuzuar se diçka nuk shkon me ty dhe se me siguri je ti që po e tradhëton!!!!

Poll
SHQIPENGLISH