Horoskop

Pesë shenjat më të çuditshme të Horoskopit, në shtrat...

Shkruar nga Liberale

Pesë shenjat më të çuditshme të Horoskopit, në

Më shumë dua të jetoj marrëdhënie plot aventura dhe pasion. Ata duan të përjetojnë momente që do të mbeten përgjithmonë në kujtesën e tyre. Disa shenja të zodiakut mund t’i ofrojnë, pasi ato janë të famshme për emocionet e tyre intensive, ndërsa të tjerat njihen si më… A ju shkon mendja se kush mund të jetë?

Durim, durim, durim. Me aq sa mundesh. Demi është mjaft i kujdesshëm, për t’u shprehur duhet të ndiejë besim, më pas të ndihet rehat, më pas të jetë në një vend që i pëlqen, pastaj të dijë që ju pëlqen, e kështu me radhë. Jeni të huaj apo jo?

Kush do ta kishte besuar? Mbreti i zodiakut duhet të jetë në këtë listë. Dhe akoma. Nuk është se Luanët nuk janë të mirë në shtrat, por ata mendojnë aq shumë për pamjen e tyre, imazhin dhe atë që do të thotë tjetri, saqë kjo bëhet e lodhshme dhe … tjetërsuese.

Ai ka filluar të ankohet para se ti të jesh në shtrat. Pse nuk e keni vendosur çarçafin dhe pse e keni lënë dritën ndezur? Çfarëdo që ju sugjeroni do të ketë një cilësi negative dhe ngadalë flaka – dhe ju – do të fiket.

Si një fëmijë i logjikës, ai vështirë se do t’i shprehë ndjenjat e tij. Ai preferon të qëndrojë dhe të dijë se cili do të jetë hapi i ardhshëm. Ai është mjaft i dashuruar, por edhe shtrati është një rutinë për të, ndaj edhe këtë e planifikon.

Në fillim do të jeni të emocionuar, por më pas përgatituni për një surprizë të madhe. Peshqit tepër emocionalë dhe të ndjeshëm mund të qajnë edhe gjatë seksit. Ata përpiqen të manipulojnë tjetrin në çdo mënyrë, pa u kujdesur se kur dhe ku do ta bëjnë.

Poll
SHQIPENGLISH