Horoskop

Me këto shenja të horoskopit do të krijoni familje me themele të forta

Shkruar nga Liberale

Me këto shenja të horoskopit do të krijoni familje me themele

Nëse dëshironi martesë dhe fëmijë, atëherë ju rekomandojmë  një nga shenjat e mëposhtme të horoskopit. Është gjithçka që ju nevojitet për të “hapur” një shtëpi, për t’i besuar dhe për të nisur një jetë të re me ta. Dhe kjo për shkak se ata janë tifozë të familjes, kërkojnë intimitetin, lidhjen dhe sigurinë që u ofron.

GAFORRE
Gaforrja tërhiqet natyrshëm nga rehatia dhe siguria që ofron familja. Ajo nuk dëshiron asgjë më shumë se të jetë e rrethuar nga dashuria e pakushtëzuar që do të zgjasë një jetë. Edhe pse ai njihet për humorin e tij, është ana e tij e durueshme dhe e dashur që do të shfaqet dhe do të ndërmarrë veprime kur bëhet fjalë për fëmijët e tij. Dihet se kanceri lëshon një energji shumë amtare dhe të dashur, falë lidhjes së tij me Hënën, trupin qiellor të lidhur me emocionet.

LUANI
Zemra e Luanit është aq e mbushur me dashuri, saqë ai mezi pret të ketë një familje të tërë për ta ndarë atë. Luani është gjithashtu një fëmijë absolut në zemër dhe i pëlqen të jetë lozonjar. Kështu ai zgjedh të qëndrojë i ri në zemër dhe të jetë në lidhje të vazhdueshme me fëmijën brenda tij. Shumica e Luanëve emocionohen nga perspektiva e aventurave të ardhshme familjare dhe fotove në grup. Thjesht mos u përballni dhe mos shqetësoni kurrë fëmijët e tij në asnjë mënyrë, pasi Luani është jashtëzakonisht mbrojtës dhe shpejt do të mësoni se kjo…kotele ka kthetra.

AKREPI
Ju mund të habiteni kur shihni Akrepin në këtë listë, pasi ata kanë një reputacion të mistershëm dhe shpesh të padurueshëm. Me sjelljen e tij, është e lehtë të harrohet se nën këtë personalitet intensiv dhe pasionant, qëndron një shenjë uji shumë emocionale. Por në thelbin e tij, ajo që ai dëshiron më shumë është një partner të cilit mund t’i japë gjithçka. Ai dëshiron të çlirojë gjithë dashurinë dhe butësinë që fsheh thellë brenda dhe të ndajë jetën e tij me dikë të veçantë. Pasi të gjejë partnerin e duhur, ai është gati të zyrtarizojë plotësisht marrëdhënien e tij përmes angazhimit të përjetshëm që krijohet me një familje.

Poll
SHQIPENGLISH