Horoskop

Këto shenja nuk e përjetojnë aspak mirë të dëgjojnë thashetheme për veten

Shkruar nga Liberale

Këto shenja nuk e përjetojnë aspak mirë të

Janë disa shenja të zodiakut që ofendohen shumë lehtë nëse thua diçka të keqe për personalitetin e tyre apo sjelljen.

Bazuar në karakteristikat e personalitetit të secilës shenjë me siguri do mendonit se ata që preken më shumë janë Luani, Dashi, Demi, Bricjapi apo Akrepi. Por jo…

Sipas ‘astrology‘, shenjat që preken janë padyshim Peshqit, Peshorja dhe Shigjetari.

Po, po e lexuat mirë. Peshqit e ndjeshëm, nëse shkruani diçka me të cilën nuk janë dakord, bëhen peshkaqenë! Gati për të gllabëruar këdo që guxoi të thoshte ndonjë gjë për shenjën e tyre.

Peshorja gjithmonë e sjellshme të kërkon të flasësh, ndërsa Shigjetari, i cili zakonisht nuk i kushton vëmendje dhe është në botën e tij, befas bëhet shumë i interesuar për atë që po thuhet.

Poll
SHQIPENGLISH