Horoskop

Këto janë vajzat e Horoskopit, ish-ët e të cilave mendojnë për to dhe qajnë

Shkruar nga Liberale

Këto janë vajzat e Horoskopit, ish-ët e të cilave

Këto tre gra janë hallet e ish-ve, pasi janë penduar shumë për humbjen e tyre, pavarësisht se cila nga të dyja kishte faj. Rezultati dhemb:

Shigjetari: Kishte sens humori, ishte besnike dhe e kuptueshme. Ajo po i jepte lirinë për sa kohë ai nuk e tradhtonte. Ai e konsideronte atë një djalë të çuditshëm që nuk mund të rritej kurrë. Kur e kujton nga larg, kupton se ajo ishte thjesht një vajzë me shpirt të mirë që investoi shumë tek ai thjesht sepse e donte pa asnjë interes. Ai kurrë nuk gjeti dikë si ajo dhe kështu e kuptoi se sa e veçantë ishte ajo.

Bricjapi: Ajo ishte sociale, e dashur për shtëpinë dhe një kuzhiniere e shkëlqyer. Por ai ndonjëherë e gjeti atë të tepruar, nervoze dhe kërkuese. Ajo donte ta shihte atë të përparonte, të ngrihej në nivel dhe të përmirësohej në të njëjtën kohë që ai mendonte se thjesht po e mbushte me komplekse. Dëshira e saj për t’u ngritur ekonomikisht dhe shoqërisht për veten e tyre dhe për fëmijët -nëse- që do të kishin në të ardhmen, ajo e pa më pas si kotësi. Pasi u ndanë, ai kuptoi se ishte thjesht ambicioze dhe se nuk kishte absolutisht asgjë të keqe me këtë.

Poll
SHQIPENGLISH