Horoskop

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të kenë një lidhje afatgjatë me një Gaforre

Shkruar nga Liberale

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë më shumë

Demi

Të dy kanë të njëjtat karakteristika: besnikë, të dashur, të mençur, emocionalë dhe me dashuri për stabilitet dhe rutinë. Marrëdhënia e tyre do të karakterizohet nga seksi sensual dhe shumë ushqim. E vetmja gjë që duhet të kenë kujdes është të mos izolohen nga të tjerët.

Akrepi

Të dyja shenjat e ujit ndajnë disa tipare të përbashkëta, të tilla si të qenit besnikë dhe njohja e ndjenjave të tyre. Marrëdhënia e tyre do të karakterizohet nga pasioni, ndërsa Akrepat do të ndihen të sigurt pranë Gaforreve që kanë nevojë për kohën e tyre për t’u hapur, por dinë ta bëjnë tjetrin të ndihet rehat dhe intim.

Peshqit

Gjithashtu, një kombinim shumë i mirë. Dy shenjat mund të jenë veçanërisht të ndjeshme, por arrijnë të balancojnë pasiguritë e tyre dhe të ecin së bashku për një kohë të gjatë.

Dashi

Një jo e madhe, pasi Gaforrja do të përpiqet shumë për lidhjen dhe Dashi do të jetojë jetën e tyre. Një tërheqje e fortë romantike do të zhvillohet mes të dyve, por vështirë se do të zhvillohet në një lidhje serioze. Dashi i palëvizshëm nuk futet në kallëpe dhe sjellja shumë emocionale e Gaforres e lodh atë.

Binjakët

Si shenja më sociale, Binjakët shmang sjelljet dhe shprehjet tepër emocionale. Ata do të tërhiqen nga personaliteti simpatik i një Gaforre, i cili mund të zhvillojë biseda të thella (të cilat Binjakët e duan), por shpejt do të mërziten pasi rutina i lodh. Megjithatë, ata vlerësojnë ndershmërinë dhe besueshmërinë e Gaforreve.

Ujori

Duket se ajri dhe uji nuk janë kombinimi më i mirë, pasi Ujorët nuk janë të pajtueshëm as me Gaforret. Këta të fundit emocionohen nga mendja e fortë dhe çmenduria e të parëve (do të donin ta kishin) dhe përkatësisht të parëve nga sinqeriteti dhe ndjeshmëria e të dytëve. Megjithatë, Gaforret nuk mund të durojnë natyrën rebele dhe kontradiktat e Ujorit, dhe Ujori nuk mund të durojë emocionalitetin e tepruar të Gaforres dhe lidhjen me familjen.

Poll
SHQIPENGLISH