Horoskop

Këto shenja mezi po e presin martesën! A jeni dhe ju një prej tyre?

Shkruar nga Liberale

Këto shenja mezi po e presin martesën! A jeni dhe ju një prej

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)
Ai është tradicional, shpesh i modës së vjetër dhe i dashuruar pas familjes. Ai është i përkushtuar, i besueshëm dhe megjithëse e teprojnë me ambiciet dhe ambiciet e tyre, kur dhe nëse duan, gjejnë kohë për dashurinë e tyre, e lëre më familjen që do të krijojnë vetë.

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Nëse arrini të tërhiqni dhe përfundimisht të fitoni vëmendjen dhe zemrën e Dashit lozonjar, lëreni dhe do të kaloni një kohë të mrekullueshme me të. Ai është pasionant, spontan dhe i dashur dhe padyshim që të gjitha sa më sipër i bëjnë ata një ndeshje për martesë. Edhe pse ndonjëherë është jashtëzakonisht impulsiv, ai nuk është mendjelehtë, kështu që kur bëhet fjalë për diçka kaq serioze, mund t’i besoni sinqeritetit të ndjenjave të tij.

Demi (21 Prill – 20 Maj)
Selektiv, posesiv dhe besnik pa frikë, Demi dëshiron të sigurojë gjithçka të mirë për veten dhe partnerin e tij. Nëse e bëni atë të dëshirojë të ndajë atë që ka dhe nuk ka me ju, ai do të përdorë gjithë kokëfortësinë e tij dhe do të bëjë gjithçka që mundet për t’u siguruar që ju të jetoni të lumtur përgjithmonë.

Poll
SHQIPENGLISH