Horoskop

Ja dy shenjat e horoskopit që sot do të jenë gjithë kohës me nerva

Shkruar nga Liberale

Ja dy shenjat e horoskopit që sot do të jenë gjithë

Dy shenjat që do të kenë nerva dhe pak tolerancë, prandaj rrezikojnë të grinden sot, janë Dashi dhe Peshorja, të cilët mund të kenë gjithashtu të drejtat e tyre, nëse inatosen ose mendojnë se po akuzohen, pa patur faj. Ata gjithashtu do të kenë probleme me biznesin, familjen ose shtëpinë e tyre që do t’i çmendin, pasi Marsi godet respektivisht në shtëpinë e tyre të 10-të dhe të 4-të.

Natyrisht, është më mirë t’i përvetësoni ndjenjat dhe mendimet e ndrydhura, sesa t’i mbani për vete dhe të ikni, përderisa kontrollohet dhe topi nuk u shkon atyre që nuk kanë faj.

Poll
SHQIPENGLISH