Horoskop

HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox - nga 29 janari deri më 4 shkurt 2024!

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox - nga 29 janari deri më 4 shkurt 2024!

 

Mirësevini në rubrikën kushtuar horoskopit javor të Paolo Fox. Zbuloni se si do të jetë java juaj duke lexuar parashikimet e mëposhtme astrologjike nga 29 janari deri më 4 shkurt 2024 mbi dashurinë dhe punën. Përgjigja e yjeve në lidhje me renditjen e dymbëdhjetë shenjave të zodiakut është po ashtu e disponueshme:

Dashi

Dashuria. Kjo javë ju fton të sqaroheni, zemra juaj është plot me dyshime. Mundohuni të kapërceni momentet negative. E mërkura dhe e enjtja janë ditë testimi. Çifte, shmangni polemikat dhe përpiquni ta mbani pikën veçanërisht të premten, sepse durimi mund të mbarojë. Puna. Diçka del jashtë kontrollit, por së shpejti do të ketë një rikuperim. Në ditët në vijim mund të humbni durimin për arsye budallaqe. Vlerësimi: 3 yje!

Demi

Dashuria. Prej kohësh po kërkoni një shpirt binjak, yjet e kësaj jave premtojnë t'ju bëjnë të përjetoni një emocion të bukur. Pas disa zhgënjimeve është normale të mos gjeni qetësi, por duhet të bëni më tepër përpjekje. Për çiftet, dallimet e muajve të fundit rëndojnë shumë, sidomos nëse ka pasur probleme me paratë apo me menaxhimin e fëmijëve. Çiftet prej një kohe të gjatë duhet të gjejnë një qetësi shpirtërore.
Puna. Këto ditë mund të bëni zgjedhje të rëndësishme. Mund të bllokoni një çështje ligjore, të merrni lajme të mira. Vlerësimi: 5 yje!

Binjakët

Dashuria. Pjesa e dytë e shkurtit do të sjellë më shumë garanci. Takimet e reja kanë një shije të të ndaluarës. Nëse në familje ka ende mosmarrëveshje, ka shumë mundësi që të vendosni të shkoni diku tjetër ose të bëni një ndryshim të madh.
Puna. Dikush mund ta ketë vënë imazhin tuaj në një dritë të keqe. Nismat që nisin tani janë të ngadalta, por së shpejti do të japin rezultate të mira. Vlerësimi: 4 yje!

Gaforrja

Dashuria. Viti 2024 do të jetë interesant për ndjenjat, por duhet të kapërceni pengesën e një fillimi të vështirë. Historitë e ndërprera ose me përvojë të keqe mund të rikuperohen që në muajin mars. Për çiftet nuk është kohë e lehtë. Ka përplasje dhe vendime të rëndësishme për të marrë. Kjo fazë konfuze duhet të kalojë.
Puna. Problemet e lindura në fund të vitit 2023 peshojnë shumë, por programet e lindura gjatë muajve të fundit nuk do të pësojnë ndryshime. Vlerësimi: 3 yje!

Luani

Dashuria. Në vitin 2023, mosbesimi mbizotëroi mbi pjesën tjetër. Ka ende kohë për t'u rilidhur dhe për të bërë njohje të reja. Dikush mund të takojë dashurinë edhe gjatë udhëtimeve ose në punë. Çiftet, nga pikëpamja ekonomike gjithçka nuk po shkon mirë. Kushdo që është i pavendosur mes dy historive do të duhet të bëjë një zgjedhje.
Puna. Është një fazë sfiduese, dikush ka përjetuar një pezullim nga puna ose ka ndryshuar kurs në 2023. Tani duhet të presim propozime të reja. Vlerësimi: 4 yje!

Virgjëresha

Dashuria. Është një kohë e vlefshme për dashuri. Fundjava favorizon takimet, pikërisht atëherë kur pasionet janë të rëndësishme dhe të vlefshme, njeriu fillon ta shohë të ardhmen në një mënyrë optimiste. Është një fazë intriguese për marrëdhëniet e çifteve. Të rinjtë mund të mendojnë edhe për një shtëpi të re ose të zyrtarizojnë një lidhje jozyrtare.
Puna. Situata e përgjithshme është e favorshme. Pjesa e parë e shkurtit premton të jetë plot me propozime për të vetëpunësuarit.
Vlerësimi: 5 yje!

Peshorja

Dashuria. Venusi përballë nuk ju lejon të përjetoni dashurinë në një mënyrë të qetë, por këto ditë do të jetë më e lehtë të humbni durimin. Shmangni krahasimet e gabuara. Në marrëdhëniet në çift, ka dallime të mendimeve në lidhje me menaxhimin e familjes. Të kuptosh nuk është e lehtë, kujdes deri në mes të shkurtit.
Puna. Jeni nën presion, të martën dhe të mërkurën do të dëshironi të debatoni. Mos e ngrini zërin, nuk është stili juaj. Vlerësimi: 3 yje!

Akrepi


Dashuria. Lidhjet mund të lindin me njerëz të largët, ndoshta edhe pak transgresivë. Me Venusin dhe Marsin të favorshëm, yjet premtojnë diçka më shumë. Nëse jetoni në çift, dëshironi shumë të realizoni një dëshirë pak të madhe. Të dielën takimet janë të favorshme, edhe për të kuptuar nëse ka mundësi të rikuperohet një ndjenjë.
Puna. Nuk ka kuptim të bësh zgjedhje të rrezikshme. Situata astrologjike ju këshillon të mos bëni hapa në errësirë ​​në planin financiar.
Vlerësimi: 4 yje!

Shigjetari

Dashuria. Yjet paraqiten shkëlqyeshëm. Në fund të muajit mund të emocionoheni siç nuk e keni pasur për një kohë të gjatë. Të mërkurën në mbrëmje një telefonatë do tju ngrohë zemrën. Bashkëfajësia kthehet në marrëdhëniet në çift. Nëse kohët e fundit keni pasur ndonjë ndarje, tani nuk ka më kthim, por tonet do të jenë më të buta.
Puna. Pjesa e parë e 2024-ës do të jetë më e mirë se e dyta, prandaj bëni një prerje të qartë në aktivitetet që nuk ju kënaqin më.
Vlerësimi: 4 yje!

Bricjapi

Dashuria. Afërdita vazhdon kalimin e saj në shenjë. Nëse po provoni një qasje, duhet të siguroheni që po bëni gjënë e duhur. Ndjenjat janë të forta dhe nuk mund të përjashtohet një takim i veçantë të premten. Çiftet, plagët e vjetra nuk mund të shërohen brenda natës, por është e mundur të kërkoni më shumë mirëkuptim. Puna. Konfirmimet vijnë së shpejti. Gjërat mund të shkojnë mirë edhe pse shumë varet nga aftësitë tuaja. Kryerja e projekteve konkrete. Vlerësimi: 5 yje!

Ujori

Dashuria. Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj nga data 16 shkurt. Periudhë interesante edhe për ata që kërkojnë dashuri me kohë të pjesshme. Çiftet, është e lehtë të flasësh për projekte të përbashkëta. Disa çifte mund të planifikojnë një fëmijë ose të zyrtarizojnë një marrëdhënie. Për ata që kanë përfunduar një histori, është koha të mendojnë për diçka të re.
Puna. Projektet e lindura kohët e fundit duhet të çohen përpara me më shumë optimizëm. Pjesa më e mirë e vitit do të jetë e dyta, por është e dobishme të filloni diçka origjinale. Vlerësimi: 4 yje!

Peshqit

Dashuria. Shkurti nis në mënyrë të këndshme dhe ju çliron nga shumë ankthe. Për ata me fat mund të gjendet personi i duhur dhe miqësia kthehet në diçka më të rëndësishme. Çiftet, është mirë të ecin përpara. Ata që kanë kaluar një periudhë tensioni të thellë nuk duhet të dëgjojnë thashethemet, por të jenë më të kujdesshëm të dielën.
Puna. Nëse duhet të flisni për punën, ose të sillni një ide, do të ishte më mirë të lëvizni në ditët më të mira: të enjten dhe të premten.
Vlerësimi: 4 yje!

Përgatiti: Liberale.al

Poll
SHQIPENGLISH