Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së sotme, e shtunë 4 maj 2024  

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së sotme, e shtunë 4 maj 2024  


DASHI

Koha më e nxehtë për dashuri vjen në ditët në vijim. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni veten. Do të keni mundësi të shkëlqyera për sukses. Përveshni mëngët.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 maj 2024), Hëna nuk është kundër, por përpiqet të shmangë tensionet. Në punë do varet nga ju, por ka progres dhe konfirmim. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Ka mundësi të shkëlqyera për sukses.

BINJAKËT

Këto janë ditë që sjellin besim në dashuri. Kjo do të jetë një ditë e veçantë në punë, Mërkuri do të jetë tranzit në shenjën tuaj dhe mund t'ju japë gjëra të reja. Përveshni mëngët.

GAFORRJA

Favorizohen çiftet që duan një fëmijë. Në punë, nëse keni një biznes të pavarur, mund të jetë një periudhë e mirë për t'u rikuperuar ose për të bërë një zgjedhje. Përveshni mëngët.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 maj 2024), vetmia është një zakon që duhet zhdukur, ndrojtja nuk ndihmon, a e dini këtë apo jo? Në punë është një periudhë hiper-stimuluese për kreativitet, por gjithmonë jeni duke pritur për diçka që nuk arrin.

VIRGJERESHA

Në këto ditë më në fund do të përcaktohet një marrëdhënie dashurie. Në punë ju presin zgjedhje të rëndësishme, por sot Hëna është disonante.

PESHORJA

Ditë reflektimi, por Afërdita është e favorshme dhe paralajmëron takime të rëndësishme. Në punë situata po përmirësohet, por duhen vlerësuar mundësitë e reja. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 maj 2024), Mërkuri nuk është më kundër, por mbeten shumë konflikte në çift. Në punë ka takime të reja pozitive, megjithatë gjithmonë duhet të prisni që dikush të shkojë në rrugën tuaj. Do të shihni që gjithçka do të funksionojë për mirë.

SHIGJETARI

Situata është padyshim kritike për çiftet në të cilat mungon dialogu. Kujdes, tradhtia nuk është zgjidhja më e mirë. Në punë projektet që nisin tani janë të rëndësishme. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë dhe nuk do të ketë probleme. Kini besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë.

BRICJAPI

Nëse jetoni një histori të mrekullueshme, por ka pasur një debat të vogël sot, do të jeni në gjendje të rikuperoni. Në punë mund të vijë një propozim, mund të keni mundësi të mira. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 maj 2024), nëse ka pasur vështirësi që duhet të rikuperoni, duhet të përjetoni më shumë emocione. Në punën e tij ai përpiqet të vendosë në rregull çështjet ekonomike.

PESHQIT

Kujdes nga rikthimet e rreme: mos u pendoni për historitë e kaluara. Në punë kjo periudhë do jetë e favorshme për të bërë gjëra pozitive. Përfitoni prej tij, për shembull për të realizuar ëndrrat tuaja, si blerja e një shtëpie ose krijimi i një familjeje.

Poll
SHQIPENGLISH