Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 22 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 22 qershor 2024


Nga Paolo Fox

DASHI

Do të përballeni me një zgjedhje të detyruar në dashuri: brenda ose jashtë. Në punë po vijnë lajme interesante dhe mund të ketë edhe ndryshime vendndodhjesh. Mos u kapni të papërgatitur dhe mbi të gjitha mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 22 qershor 2024), keni hënën në shenjë, kështu që emocionet do të jenë protagonistët e kësaj dite. Në punë, është koha e përkryer për të kërkuar një rritje rroge, ndaj mos hezitoni. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të përmirësohet.

BINJAKËT

Në dashuri duhet të ecni përpara dhe të lini pas një të kaluar të stuhishme. Në punë hapuni për bashkëpunime të reja. Do të shihni që gjithçka shkon në vend dhe nuk do të mungojë kënaqësia në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Mundësi të shkëlqyera për sukses.

GAFORRJA

Dashuria po ecën me shpejtësi. Në punë do të ishte më mirë të mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni përpara se të merrni vendime, ndërkohë që merrni edhe disa këshilla. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox  (e shtunë 22 qershor 2024), kini kujdes nga disa shqetësime në dashuri. Mundohuni të mos e teproni me fjalët dhe, nëse mundeni, merrni pak kohë për veten tuaj. Ka ende disa pengesa në punë por me durim do të arrini të bëni gjithçka.

VIRGJËRESHA

Qielli flet për dashurinë, kështu që nëse jeni ende beqar, prandaj filloni të shikoni përreth. Ka ende pak tension në punë por përpiquni të mos ju pushtoni nga nervozizmi.

PESHORJA 

Përgatituni për një ditë emocionuese për ta ndarë me partnerin. Në punë, nëse ka pasur ndonjë keqkuptim me kolegët apo shefat, mund të sqarohet. Përveshni mëngët.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 22 qershor 2024), hëna është përballë, prandaj vëmendje maksimale në dashuri, sepse ekziston rreziku i debateve për çështje të parëndësishme. Në punë ka disa probleme të vogla por do të zgjidhen së shpejti.

SHIGJETARI

Dashuria do jetë protagonistja e pjesës së dytë të ditës. Beqarët duhet ta vënë veten më shumë në provë. Në punë është më mirë të merrni kohë për të kuptuar se çfarë të bëni pa vepruar shumë impulsivisht. Do të shihni që gjithçka do të funksionojë, kini besim dhe shpresë tek ata që ju rrethojnë.

BRICJAPI

Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë nuk do të keni ndonjë problem tjetër përveç disa debateve. Në punë mos merrni vendime të nxituara nëse nuk i keni idetë e qarta.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 22 qershor 2024), përpiquni të mos ndikoheni nga mendimet negative në dashuri, sepse mund të prishin gjithçka. Në punë prisni disa ndryshime.

PESHQIT

Yjet flasin për emocione të forta për të përjetuar në këtë ditë dhe mund të deklaroheni edhe te personi që ju pëlqen. Ka shumë angazhime në punë, por për të marrë rezultate do t'ju duhet të dëgjoni veten dhe të punoni shumë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH