Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 18 maj 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 18 maj 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Kini kujdes që të mos nxisni shumë polemika në dashuri këtë fundjavë, sepse mund të çojë në debate të shëmtuara. Në punë do arrini të gjeni një burim të ri të ardhurash.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 maj 2024), një ditë që ju sheh të fortë dhe të gatshëm për të përballuar çdo lloj prove psikologjike dhe sentimentale. Në punë do të duhet të përpiqeni t'u tregoni kolegëve dhe eprorëve se e meritoni rolin tuaj, pohoni veten.

BINJAKËT

Në dashuri përpiquni të zgjidhni njerëz që j’ua kthejnë ndjenjat dhe bëni kujdes në punë sepse ka disa vështirësi sidomos në marrëdhëniet me kolegët. Mundohuni të largoni avullin duke bërë një aktivitet fizik që ju pëlqen.

GAFORRJA

Emocione të reja vijnë për ju në këtë ditë që ju sheh veçanërisht të hapur me të tjerët. Dëshira për të dashur rikthehet edhe tek beqarët e shenjës. Vazhdoni kështu.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 maj 2024), është pak i rëndë nga pikëpamja e punës me shumë angazhime dhe shumë stres të akumuluar nga detyrimi për të menaxhuar gjithçka vetëm. Në dashuri ka pak kaos dhe ndoshta pak diversitet me partnerin fillon të vihet re që të çon në dyshime. Kujdes.

VIRGJËRESHA

Ditë e bukur kur energjia është shumë e fortë. Në dashuri ka vetëm disa kompromise për të pranuar dhe në punë do të zgjidhni shumë shpejt çdo lloj problemi. Vera sjell lajme të mira.

PESHORJA

Mos u shqetësoni nga debatet me partnerin, sepse nga sot gjërat kanë filluar të ecin më mirë në dashuri. Puna gjithashtu do t'ju shohë më pozitivë dhe të gatshëm për të dhënë më shumë. Mundësi të reja po vijnë. Do të shihni që gjithçka do të ndodhë në mënyrën më të mirë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 maj 2024), mos u mbyll në shtëpi sepse do të ketë shumë mundësi për të takuar një person të veçantë sot. Në punë kushtojini vëmendje vetëm Jupiterit i cili sjell ndryshime në detyra apo grupe pune. Kjo nuk është domosdoshmërisht gjë e keqe.

SHIGJETARI

Nuk është ende koha më e mirë për ndjenja, do të duhet të presim deri në qershor për të filluar të shohim disa përmirësime në dashuri. Në punë, është koha për t'u rikthyer në lojë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

BRICJAPI

Në dashuri ka ende pak bezdi dhe gjithashtu shumë distancë me partnerin. Duhet të kërkoni situata më të qëndrueshme dhe të sigurta dhe jo vetëm pasiononte, nëse dëshironi diçka më shumë. Gjërat po shkojnë më mirë në punë edhe nëse do të ketë një mosmarrëveshje të vogla me disa kolegë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 maj 2024), kjo ditë sjell disa dyshime për dashurinë dhe gjithashtu pasiguri nga pikëpamja ekonomike. Mundohuni të kurseni dhe punoni shumë për të rritur fitimet tuaja. Përveshni mëngët.

PESHQIT

Ditë e mirë për dashurinë edhe nëse do të jetë dita më e mirë. Jeni në një periudhë të krijimtarisë së madhe ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Rikthehet një ekuilibër i mirë mes punës dhe jetës. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Mundësi të shkëlqyera për sukses.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH