Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 21 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 21 shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Hëna është vërtet e favorshme, keni ide të qarta në dashuri. Do të përfitojë edhe nga puna juaj, pasi edhe kreativiteti në zgjidhjen e problemeve do të dyfishohet. Ju mund të provoni vlerën tuaj dhe të përveshni mëngët.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 21 shkurt 2024), nëse kohët e fundit ka pasur ndonjë krizë në çift, në këto ditë do të keni kohë dhe yje të favorshëm për t'u rikuperuar. Për sa i përket punës, rruga është plot me mundësi, por mos u nxitoni. I qetë.

BINJAKËT

Hënën do ta keni në kundërshtim të qartë. Dita mund t'ju lodhë shumë nga pikëpamja sentimentale. Për sa i përket punës, situata është shumë më e mirë, ka një pikë kthese. Mund t'i dëshmoni të gjithëve vlerën tuaj.

GAFORRJA

E mëkura do të jetë një ditë e mirë, me ndjesi dhe emocione të reja: shfrytëzojeni sa më shumë atë. Ka një ndjenjë të mirë në ajër, do të mund të rrezikoni një kërkesë në punë. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen dhe do të ketë mundësi të bukura.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 21 shkurt 2024), në orët në vijim do të keni një Hënë të favorshme dhe do të mund të rikuperoni pak nga ajo që keni lënë pas. Për sa i përket punës, do të jetë një ditë më pak e trazuar se ato të mëparshmet.

VIRGJËRESHA

Hëna nuk është aspak e favorshme në këtë periudhë, prandaj kushtojini vëmendje tensioneve në çift. Ata që kanë mbetur të mbyllur ose të ngecur në punë do të shohin se ngadalë gjërat do të rifillojnë. Thjesht duhet të keni pak durim dhe besim, te vetja dhe te të tjerët.

PESHORJA

Përmirësim në shikim për dashurinë. Gjatë fundjavës përpiquni të mos riktheni kujtimet e vjetra. Për sa i përket punës, përfitoni nga kjo periudhë për të bërë gjëra të reja ose për të eksperimentuar me qasje të tjera. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen. Mos i fajësoni ata që nuk mendojnë si ju.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 21 shkurt 2024), ju pret një fund muaji emocionues i cili mund të sjellë disa rrahje zemre. Puna? Ata që i përkushtohen punës krijuese do të kenë një avantazh. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

SHIGJETARI

Është një situatë e favorshme për të mos thënë aspak. Me këtë Hënë që kalon tranzit në shenjën tuaj të zodiakut, priten lajme pozitive. Qiell premtues edhe në punë: lajme të këndshme përpara. Më në fund mund të gjeni shpirtin tuaj binjak.

BRICJAPI

Tregohuni të qartë me partnerin. Është koha e duhur për të sheshuar mosmarrëveshjet, ose për të zgjidhur çështje të reja apo të vjetra. Edhe një detyrë pune e krijuar së fundmi mund të bëhet e rëndësishme për ju. Demonstroni vlerën tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 21 shkurt 2024), sigurisht që mund të flasim për një rikuperim të pjesshëm të ndjenjave, prandaj kushtojini vëmendje të lindurve në shenjat e Akrepit dhe Demit. Tregoni vlerën tuaj për të gjithë në frontin e punës.

PESHQIT

Ekziston një Hënë e çuditshme që mund të krijojë probleme të ndryshme romantike në orët e ardhshme. Mundohuni të shmangni konfliktet në punë, zvarritni zgjedhjet tuaja dhe qëndroni duke pritur me vigjilencë. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjërat do të përmirësohen.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH