Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 28 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 28 shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Periudhë fantastike për ndjenjat, por kujdes me personat që zgjidhni të keni në krah. Vlerësojini ata tërësisht. Për sa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një pune të re do të gjeni shumë mundësi. Ju takon juve t'i shfrytëzoni sa më shumë. Guxim!

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 shkurt 2024), në dashuri duhet të keni shumë durim sepse mund të ketë probleme, keqkuptime të një lloji. Rrezikoni që diçka të mos shkojë sipas planit. Për sa i përket punës, do të ishte më mirë të mos bëni zgjedhje të nxituara.

BINJAKËT

Gjatë orëve në vijim do të keni shumë planetë në favorin tuaj, nga Hëna te Mërkuri e deri te Saturni, prandaj të mirë për ndjenjat. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje padive (ose argumenteve) të vazhdueshme që mund të shkaktojnë shqetësime.

GAFORRJA

Në këtë ditë të fundit të shkurtit do të nisë një fazë më e mirë, për jetën tuaj të dashurisë. Lajm i shkëlqyer deri atëherë. Për sa i përket punës, një marrëveshje do të duhet të diskutohet sërish deri në fund të muajit maj. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 shkurt 2024), keni hënën kundër: prandaj përpiquni të jeni të matur në dashuri. Për sa i përket punës, ju jeni shumë produktiv ndaj është një ditë e shkëlqyer për t'u zënë. Guxim në punë!

VIRGJËRESHA

Nëse keni disa probleme dashurie mos u shqetësoni, sepse do të arrini të zgjidhni gjithçka në një kohë të shkurtër. Këto ditë duhet të kontrolloni që puna që po bëni është vërtet ajo që ju kënaq plotësisht.

PESHORJA

Në këto orë të fundit të shkurtit keni një Hënë të favorshme ndaj përfitoni nga ajo për të përjetuar emocionet në maksimum. Për sa i përket punës, mund të ketë një pengesë për të kapërcyer, por do të arrini ta bëni sa më mirë. Ju i keni të gjitha dokumentet në rregull.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 shkurt 2024), muaji po përfundon dhe lodhja do të ndihet, me rritjen e stresit në punë mund të pësoni një rënie të përqendrimit. Mos e lini veten të dekurajoheni dhe dashuria gjithashtu do të jetë gati t'ju buzëqeshë. Guxim!

SHIGJETARI

Është koha për të shpalosur velat dhe për të nxjerrë në pah gjithçka. Fundi i muajit është gati për t'ju dhënë emocione për sa i përket sferës sentimentale. Periudhë e shkëlqyer edhe për punën. Ka ardhur koha për të kapur hapin, për të rikuperuar diçka të pazgjidhur që e keni zvarritur shumë gjatë.

BRICJAPI

Dashuria po ecën mirë për momentin dhe së shpejti do t'ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj, teksa edhe planetët janë me ju. Përfitoni nga ky tranzit i shkëlqyer, por më pas ju takon juve të jepni më të mirën tuaj dhe të merrni kënaqësi të madhe. Hajde, merru me punë!

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 shkurt 2024), ngjitja vazhdon, momenti është shumë pozitiv dhe sfera sentimentale do të shkojë shkëlqyeshëm dhe do të vazhdojë të përmirësohet. Puna? Edhe ambienti i punës është dukshëm në rritje, prandaj vazhdoni të shfrytëzoni fluksin pozitiv.

PESHQIT

Planetët janë ende në anën tuaj, gati për t'ju hapur mundësi të reja për sa kohë që dini t'i peshoni. Mos merrni vendime të nxituara. Me Diellin dhe Jupiterin në shenjën tuaj, ka ardhur koha për të ecur përpara dhe për të mirëpritur dashuri të reja. Dashuritë e mëdha.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH