Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e hënë 17 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e hënë 17 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Deri të martën shenja juaj do të jetë ndër më të privilegjuarit e zodiakut. Është e mundur që të keni sukses ose mund të ketë diçka për të diskutuar, por me një rezultat të favorshëm. Dashuri? Nëse jeni në dy lidhje, po vjen koha për zgjedhje.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 qershor 2024), jeni shumë nervozë në këtë periudhë: do të dëshironit të sqaroni zonat e errëta të jetës suaj. Shumë prej jush në këtë fazë janë më të zemëruar ose kërkojnë zgjidhje që nuk vijnë kurrë…

BINJAKËT

Duhet të kaloni rrugën tuaj përmes shumë mendimeve pozitive. Dashuria mund të shënojë ritmin e saj gjatë këtyre ditëve të qershorit. Edhe nëse keni një marrëdhënie të mirë, tani po i kërkoni partnerit diçka më shumë. Qetë…

GAFORRJA

Në këtë fazë keni një dëshirë të madhe për të jetuar dhe shijuar ditët individuale moment pas momenti. Disa prej jush jetojnë në një situatë të veçantë edhe nëse do të detyroheni të kapërceni disa pengesa të tepërta. Asgjë për t'u shqetësuar. Mos kini frikë. Vëmendje ndaj marrëdhënieve me shenjat e Virgjëreshës dhe Peshqve.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 17 qershor 2024), gjatë orëve në vijim ky qiell do t'ju ngushëllojë, veçanërisht në marrëdhëniet shoqërore dhe marrëdhëniet me të tjerët. Në disa raste, do të detyroheni të ndryshoni kurs. Jep një kthesë.

VIRGJËRESHA

Jeni shumë e lodhur si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Së shpejti mund të ketë trazira të forta. Mundohuni të qëndroni të qetë. Gjatë kësaj periudhe duhet të përballeni me shpenzime për një ngjarje apo një ndryshim që përfshin përgjegjësi të reja.

PESHORJA

Peshore të dashura, java që fillon nesër mund t'ju japë diçka më shumë se e kaluara e afërt. Disa do të punojnë me njerëz të ndryshëm, disa referenca ndryshojnë nga zgjedhja juaj ose nga fati.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 qershor 2024), puna do të jetë sërish protagoniste në këto ditë emocionuese të mesit të qershorit. Gjeni veten në një situatë shumë të pakëndshme edhe nëse në fund disa gjëra konfirmohen dhe projektet e tjera nuk do të kenë nevojë të ndryshojnë.

SHIGJETARI

Po planifikoni lajme të mëdha dhe më pas po i shijoni ato në pjesën e dytë të vitit. Një fazë e rëndësishme e rritjes është duke u zhvilluar. Keni një cilësi të madhe: nuk i thoni kurrë jo rasteve të shkëlqyera. Guxim.

BRICJAPI

Do të duhet të mendoni me kujdes për çështjet ekonomike: përpara se të shpenzoni para do të duhet të siguroheni që këto para ekzistojnë në të vërtetë... Rimëkëmbje e madhe nga pikëpamja emocionale, dhe fizike. Veçanërisht në dashuri.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 qershor 2024), pas ditëve të bezdisshme, do të mbërrijë një javë rikuperimi të madh psiko-fizik. Dikush ishte i sëmurë kohët e fundit dhe duhej të shërohej fizikisht. Ata që janë martuar kohët e fundit mund të përballen me një stres shtesë.

PESHQIT

Pjesa e parë e javës është shumë e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, pas së cilës mund të vijnë disa re që do t'ju bëjnë të ankoheni. Por mos mendoni për këtë tani. Për sa i përket punës, jeni fitues, por do të keni disa polemika për të përballuar.
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH