Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 27 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 27 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Kjo periudhë është më interesante se në të kaluarën edhe nëse shumë në vendin e punës u është dashur të ndalojnë ose ndryshojnë një rol. Para disa ditësh përdora termin "ecje mbi lëvozhga veze", prandaj duhet të përpiqesh të ecësh përpara pa prishur ekuilibrin dhe të shkosh kundër dikujt.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 qershor 2024), këto janë ditë të veçanta për të gjithë ata që duan të realizojnë një projekt, për më tepër Hëna që është sot në shenjë, përmirëson intuitën. Perceptimi i realitetit është më i mirë, dhe kështu zgjidhjet do të jenë gjithashtu më të lehta për t'u ndërmarrë.

BINJAKËT

Fol nëse ka një person që të intereson. Nëse duhet të vazhdosh një projekt, sepse duhet të fillojmë të pastrojmë të gjitha situatat që nuk kanë shkuar mirë gjatë muajve të fundit. Dashuria është rikthyer, kështu që shpresoj të jeni rikuperuar nga pjesa e parë e këtij muaji qershor, e cila ishte e bezdisshme fizikisht.

GAFORRJA

Për ata që punojnë me partnerë dhe bashkëpunëtorë. Ka të ngjarë një ndryshim i rojës për shkak të intolerancës dhe ka nga ata që kanë tradhtuar besimin tuaj. Pritini marrëdhëniet e panevojshme. Ka pakënaqësi dhe dyshime për paratë. Mos shpenzoni përtej mundësive tuaja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 qershor 2024), të vetë-punësuarit, artistët dhe krijuesit kanë tashmë një projekt në mendje për muajt e ardhshëm, të tjerët mund të mendojnë për një ndryshim të rëndësishëm. Historitë që dalin tani janë të bukura dhe do të kemi edhe qiell më të mirë në fundjavë.

VIRGJËRESHA

Në këto 24 orë do të jeni veçanërisht të ndjeshëm, emocionaliteti juaj do t'ju ndihmojë të shprehni disa nevoja personale ose të kuptoni nevojat dhe ndjenjat e të tjerëve: hapeni zemrën dhe nuk do të pendoheni! Gjithashtu një ditë e mirë për të njohur njerëz të rinj në fushën e punës.

PESHORJA

Tendenca pozitive, por kini kujdes që të mos rrëmbeheni nga shkathtësia e tepërt, nxitimi është një këshilltar i keq. Nëse ka probleme, ato duhet të sqarohen. Këto ditë ju gjithashtu filloni një jetë të re pas një heqje dorë ose një ndryshimi, ose mbylljeje të 2 viteve të fundit. Dashuria interesante. Ju mund të zbuloni diçka të bukur, të tjerët do të kthehen në punë ose do të bëjnë diçka pas një periudhe pushimi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 qershor 2024), kujdes nga xhelozia, nëse nga njëra anë është shenjë interesi ndaj partnerit, nga ana tjetër mund të interpretohet si një obsesion dhe kjo mund të shkaktojë prishjen e marrëdhënies. Kjo fundjavë mund të jetë vendimtare në marrëdhënien tuaj me partnerin.

SHIGJETARI

Në këtë periudhë jeni mjaft argumentues, do të merrni kohë nëse duhet të rikonfirmoni një marrëveshje. Ekziston nevoja për të transformuar tensionin në diçka pozitive, ndoshta një ndryshim mund të jetë i dobishëm për të zgjidhur edhe çështjet financiare ose ligjore, mund të themi se do ta jetoni të ardhmen në një mënyrë të shkëlqyer, është rruga e treguar nga Jupiteri, planeti. që është në shenjë.

BRICJAPI

Nuk mund të thuhet se kjo javë është më e mirë për të zgjidhur shpejt çështjet e punës apo financiare. Saturni kundër jush sjell edhe bezdi të vogla në marrëdhëniet me të tjerët, në marrëdhënie, ndoshta shumë për të bërë, ngjarjet e fundit kanë sjellë shumë konfuzion në jetën tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 qershor 2024).  Hëna është aktive për shenjën tuaj të horoskopit dhe mund të them se pjesa e fundit e kësaj jave është më e mirë. Një hap përpara bëhet në dashuri, por edhe në marrëdhëniet miqësie mund të arrini diçka më shumë, veçanërisht nëse muajt e fundit kanë sjellë dyshime. Nëse ka një ndryshim në planet, mbi rolet ose detyrat përfundimisht pas shumë shqetësimesh fillestare, do të jeni të kënaqur me atë që vjen.

PESHQIT

Nuk ka nevojë të emocionoheni veçanërisht në këtë fazë kur rreth jush ka shumë tension. Mundohuni të përdorni mençurinë dhe pjekurinë tuaj.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH