Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 25 prill 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 25 prill 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Po kaloni ditë të bukura dhe nga e diela do jetë edhe më mirë falë Venusit, që do jetë në krahun tuaj. Nëse ju pëlqen dikush, tani është koha për të ecur përpara me guxim. Marrëdhëniet me të lindurit e shenjës së Binjakëve dhe Virgjëreshës janë të mira. Sa i përket punës, më shumë fitime do të vijnë deri në fund të prillit.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 25 prill 2024), pasioni që digjet brenda jush do të ringjallet shumë shpejt. Shumë do lëvizin bashkë, ndërsa për beqarët do ketë një kthesë sepse favorizohen takime të këndshme. Një këshillë: mos humbisni kohë për ata që janë të pavendosur.

BINJAKËT

Kohët e fundit keni qenë pak të pavendosur, nuk dini saktësisht se çfarë të bëni, por ndoshta tani është koha të filloni të shikoni përsëri përreth. Beqarët nuk duhet të jenë pesimistë, nuk duhet të dekurajohen menjëherë. Kapitulli i punës: deri në muajin maj do të keni fitime të shkëlqyera dhe me siguri nuk do t'ju mungojnë idetë.

GAFORRJA

Tani mund të kënaqesh me afera të rastësishme dashurie, por mund të mbështetesh te Venusi që do të jetë i shkëlqyer. Dhe kjo do të ndihmojë në intrigën dhe ndezjen e pasionit. Sa i përket punës, po mbërrijnë pohime dhe thirrje dhe shumë shpejt gjithçka do të jetë më e lehtë edhe për ata që janë ndjerë të lënë anash.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 25 prill 2024), duhet të bëni një pushim, një moment reflektimi sepse në maj do të vijnë shumë lajme të rëndësishme. Kushdo që dëshiron të bjerë në dashuri nuk do të duhet të përmbahet. Për sa i përket punës, një kontratë mund të arrijë së shpejti.

VIRGJËRESHA

Venusi nuk është ende në një pozicion fantastik për shenjën tuaj, në dashuri nuk do të ketë surpriza të mëdha. Jeni gjithmonë pak të kujdesshëm, jo ​​shumë të sigurt në takimet e reja, por mbani mend se gjithçka varet nga ju. Për sa i përket punës, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mos bëni gabime.

PESHORJA

Ditë shumë, shumë interesante po vijnë dhe ndoshta ka ardhur koha për të hedhur hapin e parë. Fundjava ishte e mirë, u favorizuan takime të reja: por kujdes të mos jeni kaq xhelozë. Puna? Lajm i mirë për ata që duhet të bëjnë një provim ose duhet të fillojnë projekte të reja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 25 prill 2024), Afërdita është në anën tuaj dhe tani edhe punët 'part time' mund të bëhen të rëndësishme. Mundohuni të reflektoni, dëgjoni arsyen dhe mbani larg njerëzit e paqartë. Puna; përpiquni të kurseni disa para.

SHIGJETARI

Do të fillojë një fazë rikuperimi, por këto ditë ju jeni nervoz dhe thjesht dëshironi të harroni të kaluarën. Për sa i përket punës, lajmet e mira do të vijnë nga maji.

BRICJAPI

Ndiheni të lënë anash dhe nuk doni të humbisni kohë dhe energji për ndjenjat apo marrëdhëniet me miqtë dhe të afërmit. Sa i përket punës, ndryshimet vijnë, por fillimisht duhen lidhur disa marrëveshje të rëndësishme. Në disa raste, vendimtare.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 25 prill 2024), do të dëshironit një lloj miqësie pasionante, sepse i urreni kufizimet, por nuk mund të jetoni pa to. Për sa i përket punës, përpiquni të mendoni pozitivisht sepse ajo që do të vijë do të jetë revolucioni juaj. Guxim!

PESHQIT

Afërdita është në anën tuaj dhe dashuria do të premtojë gjëra të mëdha në orët e ardhshme, por nuk do t'ju duhet të mbylleni në shtëpi si dhe nuk do t'ju duhet të izoloheni. Ju nuk mund ta bëni këtë tani që yjet janë në anën tuaj. Për sa i përket punës, Jupiteri nuk do të jetë së shpejti në shenjën tuaj, por kjo nuk do të thotë se gjithçka do të shkojë keq.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH