Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së mesërme, e diel 22 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS së mesërme, e diel 22 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Disa histori dashurie mund të lindin papritur. Nuk është koha e duhur për të luajtur bixhoz. Qëndrime tepër intransigjente në punë. Situata e komplikuar në lidhje me dashurinë: marrëdhëniet e krijuara së fundmi janë në rrezik…

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 23 qershor 2024), ditë e favorshme për shumë prej jush, marrëdhëniet e reja më në fund mund të nisin. Është e nevojshme të vlerësohen të gjitha propozimet në lidhje me sferën e punës. Në lidhjet afatgjata do t'ju duhet të hapeni më shumë. Shumë prej tyre kërkojnë të rrisin angazhimin e tyre në punë.

BINJAKËT

Nuk duhet të debatoni me një person të caktuar. Nuk duhet të jeni kundër ndryshimeve. Mundësitë në punë duhet të vlerësohen rast pas rasti. Përsa i përket dashurisë, ju pret një ditë interesante. Ka pak për të bërë apo përfunduar në lidhje me punën.

GAFORRJA

Fundjavë dashurie që rekomandon maturi për shumë prej të lindurve në këtë shenjë. Një marrëdhënie e caktuar pune do të duhet të ndryshohet. E nesërmja do të jetë shumë premtuese për sa i përket një takimi romantik.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 23 qershor 2024), shumë prej jush mund të kenë përplasje me dikë, por ta lësh të shkojë është gjëja më e mirë për të bërë në këto raste. Pritet rikuperimi i besimit në punë. Partneri i duhur mund të vendosë të bëjë një deklaratë të rëndësishme.

VIRGJËRESHA

Shumë prej jush do t'ju duhet të largohen sërish pa asnjë polemikë në dashuri. Këshilla është të ndiqni intuitën tuaj dhe të mos nënvlerësoni propozimet për punë. Që nga fillimi i qershorit do të keni rikuperuar në dashuri. E vetmja anë e pasigurt është ajo financiare.

PESHORJA

Shumë prej jush mund të kenë të bëjnë me disa polemika në marrëdhënien tuaj. Edhe për shkak të shumë angazhimeve, në të njëjtën kohë. Për sa i përket punës, ka mundësi që të mos gjeni gjuhën e përbashkët. Shiheni situatën me qetësi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 23 qershor 2024), nëse duhet të debatoni me partnerin, është më mirë ta bëni atë në mënyrë racionale. Qiej të favorshëm për punë deri në mes të korrikut. Të dielën nuk duhet të keni frikë të tregoni të gjithë të vërtetën. Gjithmonë duhet të përfshiheni në diskutime.

SHIGJETARI

Takime të preferuara. Duhet të distancoheni nga shqetësimet e jetës së përditshme. Duhet të dini që Afërdita do të kthehet e favorshme nga data 11 korrik. Mbajeni edhe pak atmosferën. Historitë e lindura gjatë këtij qershori premtojnë shumë mirë edhe në muajt në vijim.

BRICJAPI

Diellin dhe Hënën e keni në kundërshtim dhe gjithashtu mund të jeni pak të paduruar. Ka nga ata që ende vuajnë nga një ndarje e kaluar. Do të ndiheni pak nervoz edhe, të dielën. Nuk duhet të marrësh gjithçka me aq seriozitet

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 23 qershor 2024), ka disa përmirësime në dashuri. Nuk ia vlen të jesh shumë intransigjent në punë. Dita e diel do jetë e përshtatshme për të folur qartë me partnerin, pasi Hëna do të jetë në shenjë. Nuk do mungojnë mundësitë për të arritur diçka më shumë.

PESHQIT

Venusi është i favorshëm, kërkon guxim. Kushdo që pret një telefonatë biznesi nuk duhet të presë më gjatë. Hëna vazhdon t'ju mbështesë. Kujdes nga shpenzimet e tepërta.
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH