Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 30 Dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 30 Dhjetor 2023

NGA PAOLO FOX

DASHI

Hëna do të kthehet në anën tuaj gjatë orëve të ardhshme në fund të dhjetorit. Nëse partneri juaj ka nevojë për demonstrime dashurie, sigurisht që nuk do ta keni problem t'ia tregoni me veprime praktike. Sa i përket punës, vazhdoni të besoni dhe vazhdoni me projektet tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 dhjetor 2023), viti i ardhshëm do të jetë vit për të festuar dashurinë. Gjatë orëve të ardhshme gjithçka do të kthehet në favorin tuaj. Në veçanti nëse dëshironi të keni një fëmijë, të martoheni ose të filloni një partneritet. Ky fund muaji do të jetë veçanërisht emocionues. Kapitulli i punës: ka ardhur koha për të zgjidhur disa tensione me kolegët tuaj.

BINJAKËT

Gjatë orëve të ardhshme të dhjetorit, Hëna nuk do të jetë miku juaj më i mirë. Por mos e humbni shpresën në dashuri, sepse janari ju premton surpriza pozitive. Nëse keni përjetuar përvojën e ndarjes martesore, mos u dekurajoni: në vitin 2024, punët e zemrës mund të fillojnë sërish. Puna? Keni përjetuar ndryshime rrënjësore.

GAFORRJA

Hëna është ende pak djallëzore. Në dashuri mund të ketë një fund të hidhur në vitin 2023, por punët e zemrës mund të fillojnë sërish nga janari 2024. Lëre avullin, madje lëri të gjitha të dalin jashtë. Por mos e humbni shpresën për të gjetur personin e duhur pranë jush. Sa i përket punës, keni bërë përmirësime të mëdha.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 dhjetor 2023), zemra rreh dy mijë herë për partnerin tuaj. Me Hënën që punon në favorin tuaj, ju mund të bëni vërtet gjithçka. Ndikimi hënor do t'ju lejojë gjithashtu të zgjidhni ato distanca romantike, ku ato ekzistojnë. Sa i përket punës, keni nevojë për siguri, veçanërisht për të ardhmen.

VIRGJËRESHA

Muaji dhjetor ju lë me një kujtim të bukur. Do të dëshironi të doni një person. Hapeni veten ndaj dashurisë dhe mbi të gjitha mos i nënvlerësoni marrëdhëniet, edhe nëse ato janë vetëm disa ditëshe. Për sa i përket punës, do t'ju duhet të parashikoni të ardhmen dhe mbi të gjitha të çoni përpara projektet tuaja.

PESHORJA

Fundi i vitit do të sjellë shumë dyshime në dashuri. Çiftet që tashmë janë ndarë duhet të shmangin konfliktet dhe debatet. Diçka nuk është e qartë. Duhet të kuptoni pse. Konfuzioni juaj do të hapë rrugën jo vetëm në mendimet tuaja, por edhe në punën tuaj: do t'ju duhet shumë përqendrim përpara se të shkaktoni ndonjë telash.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 30 dhjetor 2023), nga pikëpamja sentimentale gjithçka do të jetë më e lehtë për t'u vënë në praktikë: por kini guximin ta bëni. Zhytuni brenda! Hëna është rikthyer për t'ju buzëqeshur dhe do të jeni protagonistë të shumë situatave të bukura. Më në fund keni hequr qafe disa probleme shëndetësore: tani gjithçka është gati për të filluar përsëri.

SHIGJETARI

Më në fund po hapet një kapitull i ri në jetën tuaj. Do të ketë të bëjë me familjen dhe mbi të gjitha sferën e dashurisë. Në krah do të gjeni një person që do t'ju bëjë një premtim të rëndësishëm për të ardhmen. Vlerësoni atë tërësisht. Për sa i përket punës, ka shumë projekte për t'i realizuar me besim, por dëshira juaj për t'i bërë gjërat do t'i menaxhojë të gjitha pa probleme.

BRICJAPI

Të dashur Bricjap, lëreni veten… Ju jetoni një herë. Organizoni një natë të bukur të Vitit të Ri me personin që doni. Kërkoni gjithmonë dashurinë dhe mbi të gjitha relaksimin: të gjitha këto ju nevojiten në këtë periudhë. Për sa i përket punës, gjithmonë do të ketë probleme të vogla për të zgjidhur: jini të fortë, mos u dorëzoni.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 dhjetor 2023), muaji dhjetor do të mbyllet me një notë pozitive. Tani mund të mendoni për ndryshime drastike. Lëreni veten të tërhiqeni nga ndjesitë pozitive për vitin 2023, i cili tani është me të vërtetë pranë nesh. Puna? Do ta kuptoni vetë kur të jetë koha e duhur për të dhënë më të mirën.

PESHQIT

Në nivelin e dashurisë, Afërdita do t'ju ndihmojë shumë gjatë orëve në vijim. Me vitin e ri, Saturni do të hyjë në shenjën tuaj: do të shërbejë për të vënë në vend disa gjëra të mbetura të pazgjidhura në jetën tuaj.

Liberale.al

Poll
SHQIPENGLISH